Trzeci przegląd KuRoWy

Szukam dla Was ciekawych wydarzeń i szukam, ale nic mi nie pasuje jakoś. Więc tym razem – zaproszę Was nie koniecznie na najbliższy weekend – do teatru.

To nie jest zwykły teatr. To teatr, w którym można głośno zachowywać się podczas spektaklu, wchodzić na scenę oraz nawet rozmawiać z aktorami w trakcie spektaklu. To teatr, do którego wstęp mają przede wszystkim maluchy. Bo to Teatr Małego Widza.

logo

Teatr Małego Widza znajduje na Starym Mieście, na Jezuickiej (wejście od Brzozowej), więc po spektaklu zawsze można pójść na lody, spacer lub pobiegać w fontannie przy Syrence. Ale, zanim będzie po spektaklu – najpierw o spektaklach.

Bo w Teatrze Małego Widza spektakle przeznaczone są dla dzieci, które mają tylko roczek. Zwykle historie są bardzo proste, bez słów raczej, a tylko z bardzo bogatą mimiką, kolorami i muzyką. Widownia jest bardzo kameralna – bo chyba maksymalnie na 20 osób, urządzona bardzo prosto, tak, żeby wszyscy mali teatromani mogli dobrze widzieć scenę.

Do tej pory z Łobuzem i jej koleżankami byłyśmy na trzech przedstawieniach:

Julka i Kulka – o zabawie Julki piłeczką przy akompaniamencie wiolonczeli,

min_plakat_Jik

Rozplatanie Tęczy– o zabawie kolorami oraz

min_plakat_RTDźwiękowanie na Dywanie– interaktywnym koncercie dla dzieci i rodziców.

min_dzwiekowanie

Przyznam, że ten ostatni najbardziej mi się podobał, ze względu na baaaaaaardzo dużą interakcję między prowadzącą i publicznością.

Na czerwiec wszystko już zarezerwowane, ale w lipcu i sierpniu będziecie mogli obejrzeć wszystkie te i jeszcze kilka innych spektakli. A o wszystkim ze szczegółami możecie przeczytać (i też pooglądać zdjęcia ze spektakli) NA TEJ STRONIE

No to do zobaczenia w Teatrze Małego Widza!

Reklamy

2 myśli w temacie “Trzeci przegląd KuRoWy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s