Warszawski WPK

Lubimy bywać. Razem z dzieciakami. Najczęściej w weekendy – bo wtedy mamy czas. Wydarzeń w Warszawie dla dzieci w weekendy bywa multum. Dlatego w MOB będzie co tydzień pojawiał się przegląd.

Warszawski Weekendowy Przegląd KuRoWy będzie przeglądem wydarzeń KUlturalno-ROzrywkowo-WYpoczynkowych. W skrócie Warszawski WPK. Będzie to przegląd bardzo subiektywny – bo dostosowany to tego, co lubimy robić razem z dziećmi w Warszawie.

DSC_0181_300

Kura w wielkim mieście by Księciunio

(to z za kurą to Pałac Kultury, jakby ktoś nie wiedział;))

Znajdą się w nim koncerty, pikniki, wydarzenia sportowe, naukowe i inne, pomyślane o dzieciach i ich rodzicach. Inaczej mówiąc przyjazne rodzinie. Na powietrzu i pod dachem. Na pewno nie będzie w nim wszystkich wydarzeń, bo czasem jest ich po prostu zbyt dużo. Ale postaram się co tydzień wyłowić kilka najciekawszych.

Warszawski WPK będzie pojawiał się zawsze w środy. A jeśli przez weekend uda nam się wziąć udział w tych wydarzeniach, to zawsze możecie liczyć na obszerną relację wraz z foto-reportażem.

A jeśli chcecie zgłosić jakieś wydarzenie do KuRoWy’ego przeglądu, to czekamy na zgłoszenia zawsze do końca wtorku pod adresem: projektlondyn2014@gmail.com.

Reklamy

4 myśli w temacie “Warszawski WPK

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s